StartStart

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Telefon informacyjny 94 311 58 91 - harmonogram wywozu śmieci z nieruchomości zamieszkałych, zasady segregacji odpadów. (patrz załączniki poniżej)

Wszelkie informacje co do wysokości opłaty śmieciowej można uzyskać codziennie od poniedziałku do piątku, w godz. 8.15-14.30 w Urzędzie Gminy w Mielnie, pok. 313, III piętro, a także  pod numerem telefonu 94 345 98 68  lub 94 345 98 38.

Gmina Mielno zdobyła prestiżowy tytuł laureata „Gmina Przyjazna Środowisku” w XII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego „Przyjaźni Środowisku”.

Głównym celem konkursu jest promowanie samorządów, które aktywnie działają na rzecz ochrony środowiska. Jury oceniało między innymi nowatorstwo, kompleksowość rozwiązań, wpływ inicjatyw ekologicznych na wizerunek samorządu i zaangażowanie mieszkańców.

Monitoring stanu środowiska przyrodniczego oraz czystości gminnych plaż

Załączniki:
harmonogram wywozu nieczystości na terenie gminy Mielno

Kalendarium wydarzeń

Mielno.pl
Mieleńska Grupa Rybacka

Nasza gmina w obiektywie kamery